asistent/ka úvěrového specialisty

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost LAČŇÁK FINANCE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě - asistent/ka úvěrového specialisty.

Pracoviště: Národní třída 1959/90, 695 01 Hodonín. Hledáme zodpovědnou, samostatnou osobu na pozici asistenta/ky úvěrového specialisty. Hledáme osobu, která chce pracovat a poctivě plnit svěřené úkoly. Náplní práce je: - sjednávání hypoték a úvěrů ze stavebního spoření, - příprava podkladů pro schůzky a sjednávání schůzek, - administrativní činnost a řízení kanceláře, - zpracování úvěrových dokumentů a koordinování úvěrových podmínek, - komunikace s úřady, atd. Požadavky: - znalost a praxe úvěrové problematiky výhodou, - práce na PC (MS office, MS Outlook), - aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí, - řidičské oprávnění B. Příjemné vystupování, asertivní přístup, komunikativní a organizační schopnosti, vysoká loajalita, pečlivost. Firemní mobil, firemní PC, mimořádné odměny. Kontakt na mail: kontakt

Společnost

LAČŇÁK FINANCE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Národní třída 1959, 695 01 Hodonín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Asistent, asistentka v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní asistenti v administrativě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti LAČŇÁK FINANCE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost LAČŇÁK FINANCE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému