Technik správy bytových a nebytových jednotek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CENTRA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci hospodářské správy - technik správy bytových a nebytových jednotek.

Náplň práce: - Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech – bytové domy s komerčními prostory v souladu se smlouvou s vlastníkem objektů - Řízení provozu nemovitosti - technická správa, revize, dohled nad dodržováním dodavatelských smluv - úklid, zahradnické služby, požární prevence, energetika, odpadové hospodářství atd. - Vyřizuje žádosti, připomínky a stížnosti vlastníků či nájemníků spravovaných nemovitostí - Připravuje podklady pro včasné placení došlých faktur, zadává faktury do informačního systému, kolauduje a zodpovídá za oprávněnost fakturované částky - Odpovědnost za řádné vedení evidence všech dokumentů týkajících se objektu - Sestavuje podklady pro plány oprav a investic na další období, eventuelně sestavuje vlastní plán ve spolupráci s nadřízeným zaměstnancem,zpracovává zprávy o hospodaření ve spolupráci s účtárnou vč. provozních a investičních rozpočtů - Zodpovídá za roční rozúčtování nákladů na služby dle platné legislativy - Odpovídá za řádné a včasné provádění všech potřebných a předepsaných revizí a zákonem stanovených kontrol, tak aby revize bez přerušení navazovaly - Odpovídá za včasné a řádné odstranění zjištěn

Společnost

CENTRA a.s.

Lokalita pracoviště

Radlická 2000, 150 00 Praha 5 (Hlavní město Praha), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • excel

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CENTRA a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CENTRA a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému