Brigáda - Hypermarket Brno-Ivanovice, 82 Kč/hod.

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pomocní pracovníci - brigáda - hypermarket brno-ivanovice, 82 kč/hod..

Pro našeho významného klienta hledáme časově flexibilní brigádníky na přípravu baget, obsluhu myčky, nebo do kavárny za pult. Brigáda je vhodná pro ženy i muže. Je možný výběr ze směn: ranní odpolední celodenní nebo dle domluvy Směny se domlouvají na místě, dle požadavků klienta a dle aktuálních potřeb vykrytí směn (dovolené, zástup za nemoc atd.) Obsluha zákazníků v kavárně je potřeba hlavně v nejvíce frekventované dny, a to čtvrtek-neděle, dále dle domluvy. Požadujeme: -spolehlivost, pečlivost, ochotu -upravený vzhled -nutné dodržování přísných pravidel hygieny (u žen: bez šperků, krátké nenalakované nehty, sepnuté vlasy) -věk min.18 let -potravinářský průkaz -čistý rejstřík trestů -praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: - dlouhodobou spolupráci - příjemný a ochotný kolektiv - 82 Kč / hod. - práce vhodná i pro důchodce

Lokalita pracoviště

Údolní 306, 602 00 Brno 2 (Jihomoravský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 82 - 82 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.9.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Axial Personnel Agency, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Axial Personnel Agency, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému