Pracovník vnitřní služby

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ČESKÁ POŠTA S.P. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách) - pracovník vnitřní služby.

Pracoviště: Benešov Náplň práce:zajištění prací v zázemí provozovny balíkové dodejny v Benešově-zpracování poštovního materiálu - balíkových zásilek-příprava a vyhotovení provozních dokladů a jejich kontrola-spolupráce s doručovateli balíků - výprava a příprava došlých zásilek k doručení-nástupy na ranní směnu mezi 2. a 3. hod. ranní. Požadavky:vzdělání s výučním listem a trestní bezúhonnost, výborná fyzická zdatnost - manipulace s břemeny do 15 kg, aktivní přístup k zadaným úkolům a k jejich plnění v požadované kvalitě, znalost práce s počítačem

Společnost

ČESKÁ POŠTA S.P.

Lokalita pracoviště

Pod Lihovarem 2348, 256 01 Benešov u Prahy, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 12 130 - 16 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

21.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ČESKÁ POŠTA S.P. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ČESKÁ POŠTA S.P. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému