UKLÍZEČ/KA s cestováním

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci - uklízeč/ka s cestováním.

Firma Komwag, která se stará o zakázku pro největšího železničního dopravce, přijme do svých řad U K L Í Z E Č K U/Č E pro železniční zastávky a nádraží Co budete dělat: - Vaše práce bude na různých místech, na která se budete dostávat zadarmo vláčkem - když přijedete, uklidíte hlavně interiér železniční stanice a jedete dál (čekárna, wc, ...) - kromě cestování zdarma budete mít k dispozici samozřejmě veškeré vybavení k práci Co se Vám bude hodit: - časová flexibilita (práce může být s přesčasy nebo někdy o víkendu - platíme za to) - praxe s úklidem, spolehlivost, samostatnost a hlavně pečlivost Co Vás u nás čeká: - zpočátku dohoda o provedení práce, následně možná pracovní smlouva na neurčito - po zkušebce stravenky a roční bonusy - proplácené přesčasy - vedoucí, na kterého se můžete vždycky obrátit Nástup podle dohody, klidně co nejdřív :)

Lokalita pracoviště

Perucká 2542, 120 00 Praha 2 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Ostatní uklízeči a pomocníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 6 000 - 13 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Komwag, podnik čistoty a údržby města, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému