Referent Oddělení metodiky enviromentálních podpor

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Státní zemědělský intervenční fond hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní úředníci v oblasti účetnictví - referent oddělení metodiky enviromentálních podpor.

Místo výkonu práce: Ve Smečkách 801/33, Praha 1 e-mail: kontakt Požadujeme: - ukončení Mgr. studium, vhodné i pro absolventy Popis práce: - tvorba a analýza metodických postupů pro administraci v rámci Programu rozvoje venkova - zpracovávání analýz a podkladů pro tvorbu informačního systému v rámci příslušného opatření, provádění analýzy evropských a národních legislativních předpisů - metodické vedení a podpora pracovníků regionálních odborů SZIF Očekáváme: - aktivní přístup ke svěřeným úkolům, zodpovědnost, spolehlivost Nabízíme: - možnost profesního růstu, osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů - garanci platového růstu, služební poměr na dobu neurčitou - 25 dnů dovolené + 5 dnů zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např. 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100,-/odpracovaný den - pružnou pracovní dobu, přátelský a inspirativní tým odborníků, příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

Lokalita pracoviště

Ve Smečkách 801, 110 00 Praha 1 (Hlavní město Praha), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Účetní v oboru Finance
Alternativní názvy profese: Ostatní úředníci v oblasti účetnictví

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 19 360 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Státní zemědělský intervenční fond výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Státní zemědělský intervenční fond o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému