DĚLNÍK/ICE DO KOVOVÝROBY

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Zambelli - technik, spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - dělník/ice do kovovýroby.

Smlouva na 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce, poté na dobu neurčitou Provoz 2 nebo 3 směnný. Nabízíme: měsíční a pololetní prémie, penzijní připojištění, závodní stravování, prémie za docházku, 5 týdnů dovolené Kontaktovat telefonicky (Po-Pá 5:45 - 13:45 hod.) nebo e-mailem nebo osobně na firmě nebo na výběrovém řízení na adrese Tovární 177, Český Krumlov

Společnost

Zambelli - technik, spol. s r. o.

Lokalita pracoviště

Okružní 635, 370 01 České Budějovice 1 (Jihočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 115 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

22.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Zambelli - technik, spol. s r. o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Zambelli - technik, spol. s r. o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému