POMOCNÝ PRACOVNÍK /-NICE VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Pack4Life s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě - pomocný pracovník /-nice ve výrobě.

*ZŠ, zručnost, pracovitost, místo vhodné pro osoby se zdravotním postižením s invaliditou 1-3. stupně. Náplň práce: kompletování, balení, skládání, stříhání, variabilní činnosti aj.. Mzda: od 9 900-11 500 Kč/měsíc, nejprve dohoda o provedení práce, nástup ihned, po zapracování smlouva na dobu určitou/neurčitou, pracoviště: Areál MSA Dolní Benešov Hlučínská 641 okr. Opava. KO: Ing. Petr Velkoborský, e-mail: kontakt, tel.:kontakt.

Společnost

Pack4Life s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hlučínská 641, 747 22 Dolní Benešov, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Pomocný dělník v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Pomocní dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 900 - 11 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

14.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Pack4Life s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Pack4Life s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému