Dělnice v papírenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní pracovníci ve výrobě - dělnice v papírenské výrobě.

Náplň práce: zpracování zakázek v papírenské výrobě; ruční práce - kompletování, kašírování, lepení, možná práce na strojích - výsek, kašírování, lepení Požadujeme : pečlivý přístup k práci, zodpovědnost; vysoké pracovní nasazení; manuální zručnost; ochotu učit se novým věcem, flexibilitu; samostatnost; odolnost vůči stresu; čistý trestní rejstřík Nabízíme: zázemí silné stabilní společnosti; příspěvek na stravování - stravenky

Společnost

HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna

Lokalita pracoviště

U Bažantnice 983, 290 01 Poděbrady 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 11 000 - 14 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

13.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost HIT CZ s.r.o. - Poděbradská papírna o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému