Odborný/ná konzultant/ka - oblastní manažer/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Profi škola s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci informačních služeb - odborný/ná konzultant/ka - oblastní manažer/ka.

Pozice: odborný/ná konzultant/ka - oblastní manažer/ka Jsme společnost působící v oblasti dotací ze státních zdrojů a z prostředků Evropské unie především v oblasti školství. Máme zastoupení po celé České republice. Náplň práce: - Osobní komunikace se stávajícími klienty ve svěřeném regionu - Konzultace k projektovým záměrům a příprava podkladů pro zpracování žádosti o dotaci - Administrace projektů - Vytváření partnerství s dalšími subjekty v regionu Požadujeme: - VŠ vzdělání ev. SŠ - ŘP sk. B + automobil - Vynikající komunikační schopnosti, schopnost naslouchat a operativně jednat - Cestování v rámci svěřeného regionu, flexibilitu - Schopnost systematické práce - Samostatnost - Orientaci v oblasti školství - Plné pracovní nasazení - Spolehlivost, tah na branku Nabízíme: - Odpovídající finanční ohodnocení (až 30 000 Kč) - Vlastní organizaci času a práce - Firemní školení - Možnost kariérního růstu - Služební notebook a mobilní telefon Nástup možný ihned. Mzda: až 30 000,- Kč Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail- kontakt. Místo výkonu práce: Profi škola s.r.o. - Příbram, Pražská č.p. 29, Příbram II

Společnost

Profi škola s.r.o.

Lokalita pracoviště

Pražská 29, 261 01 Příbram 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Profi škola s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Profi škola s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému