Vedoucí služby - Azylový dům v Chrudimi

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - vedoucí služby - azylový dům v chrudimi.

Místo výkonu práce: Malecká 613, Chrudim IV NÁPLŇ PRÁCE: vedení týmu a zajištění provozu služby Azylový dům, sociálně právní poradenství včetně vedení sociální agendy, přímá práce s cílovou skupinou AD (tj. oběti domácího násilí, rodiny s dětmi a klienti odcházející ze zařízení ústavní výchovy), vytváření, zavádění a kontrola standardů kvality, zpracovávání statistických a koncepčních materiálů, vedení skupinových seminářů a dalších aktivit, zajišťování spolupráce, reprezentace a vzájemné informovanosti mezi poskytovatelem sociální služby a obcemi na místní úrovni a dalšími spolupracujícími organizacemi a institucemi. POŽADAVKY: ŘP sk. "B", vzdělání min. vyšší odborné, zaměřené na obor sociální práce a příbuzné obory (dle Zákona o sociálních službách), čistý trestní rejstřík, velmi dobrou orientaci v oblasti sociálních služeb, odbornou praxi v sociálních službách min. 3 roky, uživatelskou praxi na PC (Word, Excel, Power point, Outlook), zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, předpoklady pro týmovou práci, asertivní jednání a dobré komunikační dovednosti, organizační a řídicí schopnosti, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu. Zkušenosti s vedením týmu výhodou a dokončený nebo započatý psychoterapeutický výcvik vítán. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zajímavou a pestrou práci s různorodou klientelou, 5 týdnů dovolené, možnost osobního rozvoje a dalšího profesního vzdělávání, supervizi a metodickou podporu a příjemné pracovní prostředí s odpovídajícím zázemím. Strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 7. ř í j n a 2016 na email: kontakt. S odesláním těchto dokumentů udělujete souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000Sb., a to pouze pro účel výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení budou tyto dokumenty skartovány.

Společnost

Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s.

Lokalita pracoviště

Malecká 613, 537 05 Chrudim 5 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

22.9.2016

Požadavky

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Centrum J.J.Pestalozziho, o.p.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému