Řidič/ka pro rozvor pizzy a jídel

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Distribuce potravin Klegova s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - řidič/ka pro rozvor pizzy a jídel.

Místo výkonu práce: pizzerie Ježek, Klegova 771/19, Ostrava Hrabůvka, 700 30 Kontakt: email kontakt nebo kontakt Požadavky: Řidičský průkaz skupiny B. Praxe v řízení motorového vozidla min. 3 roky. Orientace v ulicích Ostravy. Základní počítačové znalosti. Čistý trestní rejstřík. Flexibilita a spolehlivost. Benefity: Podnikové stravování

Společnost

Distribuce potravin Klegova s.r.o.

Lokalita pracoviště

Klegova 771, 700 30 Ostrava 30 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Řidič silničních motorových vozidel v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 13 650 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Distribuce potravin Klegova s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Distribuce potravin Klegova s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému