ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA, DĚLNÍK SVOZU (POPELÁŘ)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Severočeské komunální služby s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči popelářských vozů - řidič nákladního vozidla, dělník svozu (popelář).

Požadujeme spolehlivost, pečlivost, pracovní nasazení, trestní bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, řidičský průkaz skupiny C, profesní průkaz. Nepožadujeme praxi. Náplň práce: práce v provoze zabývajícím se odvozem komunálního a tříděného odpadu. Možnost stravování, jistota stabilní společnosti. Životopis zašlete na e-mail: kontakt kontakt: telefonicky 7,00-14,00 hod., e-mailem, osobně - Lomnice nad Popelkou - Bryndov 7,00-14,00 hod.

Lokalita pracoviště

Lomnice nad Popelkou 1, 512 51 Lomnice nad Popelkou (Liberecký), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

20.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Severočeské komunální služby s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Severočeské komunální služby s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému