Sociální pracovník/ce

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky hledá vhodného kandidáta na pozici Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené) - sociální pracovník/ce.

Místo výkonu práce: Středisko výchovné péče Ostrava Koblov, Antošovická 258 Kontakt: kontakt Náplň práce- sepisování a uzavírání smluv se zákonnými zástupci o přijetí na pobyt, vyplňování povinné dokumentace, poskytování sociálního poradenství, vedení praxí. Práce prozatím na dobu určitou, posléze možnost na dobu neurčitou. Benefity:čerpání každoročně příspěvku FKSP, příspěvek na stravování v zařízení

Společnost

Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky

Lokalita pracoviště

Antošovická 258, 711 00 Ostrava 11 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Sociální pracovník v oboru Zdravotnictví
Alternativní názvy profese: Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 12 800 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Diagnostický ústav pro mládež, dětský domov se školou, středisko výchovné péče a základní škola, Ostrava - Kunčičky o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému