Technik podpory prodeje

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - technik podpory prodeje.

Po důkladném odborném zapracování se budete podílet na rozvoji obchodu společnosti. Budete přímou podporou oblastních manažerů prodeje a úzce spolupracovat se zákazníky na polském trhu. Požadujeme: -Úplné středoškolské vzdělání ideálně technického směru (není však nutnou podmínkou), -Výhodou podniková praxe na obdobné pozici (pracovník zákaznického centra, disponent apod.). -Polštinu pro denní odborně technickou komunikaci slovem i písmem, AJ je výhodou, -Znalost software SAP nebo podobného SW - výhoda. -Pokročilou znalost práce na PC zejména MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint). -Zodpovědnost, přesnost, flexibilitu, samostatnost. -Smysl pro týmovou práci, spolupráce s výrobou, expedicí. -Řidičský průkaz skupiny B. Nabízíme: -Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích. -Ubytování a cestovní náhrady při nutnosti dojíždění. -Perspektivu osobního rozvoje v moderní společnosti se silným kapitálovým zázemím a možnost profesního růstu. -Rozmanitý program zaměstnaneckých výhod (např. penzijní připojištění 1000 Kč). -5 týdnů dovolené. -Termín nástupu ihned/dohodou.

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému