Projektový inženýr/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - projektový inženýr/ka.

Po důkladném odborném zapracování budete zodpovídat za zpracování technicky náročných projektů v oborech vodního hospodářství, odpadních vod, energetiky a dalších průmyslových oborech. Při Vaší činnosti budete úzce spolupracovat s oblastními manažery prodeje. Požadujeme: -Vysokoškolské vzdělání technického směru. -Polštinu a Angličtinu pro denní technicko-odbornou komunikaci slovem i písmem. -Komunikační a prezentační schopnosti a zkušenosti v jednání s lidmi, flexibilitu a samostatnost, orientaci na zákazníka. -Pokročilou znalost práce na PC zejména MS Office (Outlook, Excel, PowerPoint). -Řidičský průkaz skupiny B. -Podnikovou praxi (obory inženýrské stavby, zařízení staveb, vodní hospodářství, čistírny odpadních vod, čerpadla, armatury) a zkušenosti z oblasti obchodu – výhoda. Nabízíme: -Motivující mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích. -Ubytování a cestovní náhrady při nutnosti dojíždění. -Perspektivu osobního rozvoje v moderní společnosti se silným kapitálovým zázemím a možnost profesního růstu. -Rozmanitý program zaměstnaneckých výhod (např. penzijní připojištění 1000 Kč). -5 týdnů dovolené. -Termín nástupu ihned/dohodou.

Lokalita pracoviště

Lipová alej 3087, 695 01 Hodonín 1 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Projektant ve strojírenství v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
  • Polština - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jihomoravská armaturka spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jihomoravská armaturka spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému