Šéfkuchaři v jídelnách, menzách

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Základní škola Úvaly, okres Praha - východ hledá vhodného kandidáta na pozici Šéfkuchaři v jídelnách, menzách.

Místo pracoviště: - Základní škola Úvaly, okres Praha - východ, nám. Arnošta z Pardubic 8, 250 82 Úvaly Prvotní kontakt: - tel.: kontakt, kontakt - e-mail: kontakt Upřesňující údaje: - pozice kuchaři ve školní jídelně Zaměstnanecké výhody: - FKSP - příspěvek na stravování

Společnost

Základní škola Úvaly, okres Praha - východ

Lokalita pracoviště

Arnošta z Pardubic 8, 250 82 Úvaly, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 670 - 14 570 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Základní škola Úvaly, okres Praha - východ výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Základní škola Úvaly, okres Praha - východ o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému