technici investic

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gates Hydraulics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech - technici investic.

Náplň práce: . Jednání s dodavateli, kteří připravují opravu starého nebo výrobu nového stroje/zařízení . Kompletní příprava podkladů nezbytných pro externí firmy ve výběrových řízeních . Organizování a kontrola práce jak externích firem, tak vlastních zaměstnanců podílejících se na instalaci technologií ve výrobním závodě . Evidence technické dokumentace strojů a zařízení . Ověřování způsobilosti dokončeného díla, zaškolení zaměstnanců, předání do výroby . Zodpovědnost za vzduchotechniku v celé továrně . Diagnostikuje poruchy v PLC systémech, vede jejich evidenci a zálohy . Zajištuje podklady pro prvotní nákup náhradních dílů pro nové stroje a zařízení . Vyhledává slabá místa ve výrobním procesu, plánuje a navrhuje jejich zlepšení . Kontroluje a zajišťuje veškeré dokumenty pro bezpečné používání stroje / zařízení Požadujeme: . SŠ vzdělání technického zaměření (obor elektro výhodou) . Praxe v oblasti investic/údržby . Znalost požadavků české legislativy na strojní zařízení . Základní znalost pneumatických a hydraulických okruhů, znalost PLC - výhodou . Odborná způsobilost dle vyhlášky 50/1978 Sb. – minimálně § 6 . Komunikativní znalost anglického jazyka . Dobrá uživatelská znalost práce na PC . Samostatnost, flexibilita, preciznost, ochota nést zodpovědnost . Odolnost vůči stresu, asertivita Nabízíme: . Zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti orientované na Lean Manufacturing . Moderní technologické vybavení . Možnost profesního rozvoje a seberealizace . Příjemné a bezpečné pracovní prostředí . Zajímavé finanční ohodnocení . Vzdělávání a rozvoj zaměstnanců . Nárok na dny dovolené navíc v závislosti na délce trvání pracovního poměru . Závodní stravování s nadstandardním příspěvkem Místo výkonu práce: Karviná Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody V případě zájmu zašlete prosím svůj strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mailovou adresu kontakt Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na čísle kontakt.

Lokalita pracoviště

Dětmarovická 409, 733 01 Karviná 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Technik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gates Hydraulics s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gates Hydraulics s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému