Uklízeč/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - uklízeč/ka.

Místo výkonu práce: Ostrava V případě zájmu volejte v pracovních dnech od 8.00 do 16.00 hod. na tel. nebo pište na e-mail. Stabilní společnost v oblasti bezpečnostních a úklidových služeb hledá nové kolegyně pro zajištění úklidů kanceláří v Ostravě. Garantujeme férový přístup a odpovídající mzdové ohodnocení s firemními benefity. Pokud máte smysl pro odpovědnost, pečlivost, jste spolehlivá/vý, staňte se součástí našeho týmu a budujte s námi svou kariéru v přátelském kolektivu ve Vašem regionu. Kontaktujte nás nejlépe telefonicky na tel. kontaktnebo nám zašlete Váš životopis e-mailem na kontakt (do předmětu uveďte "Úklid Ostrava"). Nabízíme: 2 pracovní místa na pozici uklízeč/ka s výkonem činností v denní době, bez noční práce. Možnost práce na plný nebo zkrácený úvazek. Náplň práce: Úklid kancelářských prostor. Pracovní místo je vhodné i pro osoby se sníženou zdravotní způsobilostí (OZZ, ČID nebo PID). Požadujeme: Zodpovědný přístup, flexibilitu, slušné vystupování, trestní bezúhonnost a pozitivní přístup k práci. Benefity: možnost zvláštních prémií

Společnost

SUNIX SAFE LIFE s.r.o.

Lokalita pracoviště

Ostrava, Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Uklízeč, uklízečka v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Mzdové podmínky

Základní mzda: 60 - 70 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

26.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SUNIX SAFE LIFE s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SUNIX SAFE LIFE s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému