AW Analytik / Architekt

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací - aw analytik / architekt.

Místo výkonu práce: Českobratrské náměstí č.p. 1321, Mladá Boleslav II Náplň práce: Technická analýza, návrh architektury systémů Analýza systémů a systémových procesů, definice požadavků na vývoj IT systémů a jejich rozhraní Aplikace know-how a zkušeností s používanými technologiemi, trendy a IT metodikami v rámci aktivní účasti na projektech Systémový návrh Účast na přípravě technologických konceptů/prototypů aplikací Tvorba systémové dokumentace Consulting, prezentace řešení a služeb zákazníkům Podpora spolupráce v rámci H&D, zákazníků a dodavatelů SŠ nebo VŠ v IT oboru Anglický jazyk - pokročilá úroveň Požadujeme: Zkušenost s tvorbou technické a systémové dokumentace SW sytémů Znalost architektury serverových a webových řešení Znalost architektury mobilních aplikací Základní znalost databází Komunikační schopnosti pro jednání se zákazníkem a vývojovým týmem Analytické myšlení Samostatnost Flexibilita Schopnost a ochota učit se nové věci

Lokalita pracoviště

Českobratrské náměstí 1321, 293 01 Mladá Boleslav 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Programátor analytik v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 55 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému