Elektrikář / Elektromontér / Elektrotechnik

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - elektrikář / elektromontér / elektrotechnik.

místo výkonu práce: Praha kontakt: Majerová Lenka, e-mail: kontakt Požadujeme:- Minimáně SŠ, SPŠ v oboru elektro/stavba- vyhlášku 50/1978 Sb. §5- ŘP sk. B- znalost bytových a domovních elektroinstalací (silnoproud i slaboproud) v praxiznalost stavebních postupů při bytových a domovních rekonstrukcích- znalost materiálů a jejich skladeb- celkovou orientačín znalost v oblastech stavby Zaměstnanecké výhody8): Nabízíme:- po bezproblémové odpracované zkušební době a pracovním úvazku na dobu určitou (jeden rok) nabízíme automatické prodloužení na dobu neurčitou - vlastní zázemí v centrále společnosti (kancelář, kuchyň, sociální vybavení, sprcha, parkování v soukromém areálu)- cestování do zahraničí v rámci EU (realizace zahraničních projektů)- vlastní výbavu k firemním účelům (mobilní telefon, notebook, tablet, služební vůz)- sociální program (slevy na vstupy do divadla, oborové akce a veletrhy, hrazená školení v oboru)

Společnost

AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Elektromechanik v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 27 000 - 32 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

20.9.2016

Požadavky

Požadované znalosti a zkušenosti

  • vyhláška 50

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AW-ELEKTRO Solutions Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému