Vlásenkář/ka

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Kadeřníci - vlásenkář/ka.

Divadlo J. K. Tyla, příspěvková organizace přijme do pracovního poměru na úvazek 0,75 VLÁSENKÁŘ/VLÁSENKÁŘKA Předpoklady: - výuční list v oboru - ochota začlenit se do kolektivu - schopnost komunikace s okolím - nadšení a zájem o divadlo Nabízíme: - stálou pracovní pozici Zaměstnanecké bonusy: - příspěvek na stravu - příspěvek na dětské tábory - příspěvek na relaxaci Nástup: ihned Platové podmínky: Nařízení vlády 564/2006 Sb. v platném znění. Písemné přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu: Divadlo J. K. Tyla, příspěvková organizace personální oddělení Palackého náměstí 2971/30 301 00 Plzeň nebo na e-mail: kontakt tel. kontakt

Společnost

Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace

Lokalita pracoviště

Palackého náměstí 2971, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kadeřník v oboru Služby
Alternativní názvy profese: Kadeřníci

Mzdové podmínky

Základní mzda: 9 800 - 12 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

26.7.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Divadlo Josefa Kajetána Tyla, příspěvková organizace o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému