KONTROLOR -KA STROJÍRENSKÉ VÝROBY PRO DIVIZI KOVÁRNA A KALÍRNA

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OSTROJ a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - kontrolor -ka strojírenské výroby pro divizi kovárna a kalírna.

SOU ve strojírenském oboru, praktická zkušenost v oblasti kontroly kvality strojírenských výrobků , orientace v oblasti technických norem, zkušenost s měřícími a zkušebními přístroji strojírenských výrobků, znalost čtení technické dokumentace, základní znalost v oblasti norem systému jakosti, znalost práce s PC. Mzda 18 000 - 18 500 Kč dle praxe, HPP na dobu určitou s možností prodloužení, nepřetržitý provoz, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru, očkování proti chřipce, sportovní a společenské akce, další výhody dle Kolektivní smlouvy. Nástup ihned, pracoviště: Těšínská 66, Opava. Náplň práce: Hodnotí jakost a spolehlivost dodávek, kontroluje jakost výrobků, obsluhuje měřící a zkušební techniku, odpovídá za řízení neshodných výrobků, provádí kontrolu průvodní dokumentace, provádí mezioperační technickou kontrolu, provádí ověřování způsobilosti měření, provádí rekvalifikace výrobků, provádí výstupní technickou kontrolu, rozhoduje o vyřazení vadných výrobků. KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: kontakt, e-mail: kontakt.

Společnost

OSTROJ a.s.

Lokalita pracoviště

Těšínská 1586, 746 01 Opava 1 (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Kontrolor kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů)

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 18 500 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OSTROJ a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OSTROJ a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému