Směnoví mistři ve strojírenské výrobě

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost AAS Automotive s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - směnoví mistři ve strojírenské výrobě.

Místo výkonu práce: Smetanova č.p. 987 294 01 Bakov nad Jizerou Prvotní kontakt: telefonicky: kontakt(8-14 hod.) nebo emailem: kontakt Náplň práce: - Dohled na kvalitu a produktivitu výroby - Koordinace týmu pracovníků - Spolupráce s technickým oddělením při optimalizaci pracovišť, řešení technických problémů, optimalizaci procesů - Práce s principy štíhlé výroby - Spolupráce s vedoucím výroby a ostatními mistry - Práce s výrobním plánem, reporting výroby - Dohled nad hospodárným využíváním hmotných zdrojů (nářadí, strojů, technologických náplní), zajištění základní údržby - Dohled nad minimalizací odpadů a zmetkovitosti - Kontrola docházky zaměstnanců

Společnost

AAS Automotive s.r.o.

Lokalita pracoviště

Smetanova 987, 294 01 Bakov nad Jizerou (Středočeský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr strojírenské výroby v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30 000 - 35 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti AAS Automotive s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost AAS Automotive s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému