DĚLNÍK VE VÝROBĚ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Gumotex Automotive, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků - dělník ve výrobě.

DĚLNÍK VE VÝROBĚ 1. Jedná se o obsluhu výrobní linky na hlavové opěrky nebo následné práce, zejména o kontrolu, úpravu, třídění a balení výrobků. 2. Osobní první kontakt pouze každou středu v 10 hodin v Mostě - Velebudicích, Dělnická 210 (sebou je nutné přinést životopis s telefonickým kontaktem, popř. je možné si předem na stejné adrese vyzvednout kdykoliv (24 hodin denně) formulář k vyplnění) - délka pracovní směny 7,5 hod. - roční odměny dle docházky a výši 70% průměrné měsíční mzdy - čtvrtletní odměny dle plnění plánu - stravenky v hodnotě 100 Kč - příspěvek na penzijní připojištění až 550 Kč měsíčně - 5 dní placené dovolené navíc - 1 den placeného volna navíc pro vylosované - příspěvek na dovolenou zaměstnance a jeho dětí (každému 1500 Kč ročně) - odměny za získání nového zaměstnance - odměny při pracovním výročí - vitamínové a dárkové balíčky, pitný režim - možnost přivýdělku na brigády a přesčasy - mzda je každoročně navyšována HLÁSIT SE: Ivana Kutnarová, tel.: kontaktPo-Pá 8:00-13:00, email: ivana.kutnarova&gtxa.cu, osobně - každou středu v 10hod. v Mostě- Velebudice, Dělnická 210

Lokalita pracoviště

Dělnická 210, 434 01 Most 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Montážní dělník v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Montážní dělníci ostatních výrobků

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 15 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

23.3.2017

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Gumotex Automotive, s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Gumotex Automotive, s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému