Operátor/ka call centra

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lion Teleservices CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - operátor/ka call centra.

Teleperformance je nadnárodní společnost s 19ti letou tradicí v ČR a působením v 62 zemích světa s 270 kontaktními centry. Rádi telefonujete? Jste komunikativní? Pak hledáme právě Vás na pozici operátora/ku zákaznické linky! Vše Vás naučíme, zaškolíme i bez předchozí praxe. Nejlepší zaškolení na trhu. Možnost pracovat s nejlepšími produkty na trhu. Místo výkonu práce Pardubice. Kontaktní centrum TELEPERFORMANCE přijme specialistu linky - T-Mobile. Pracovní náplň *pečovat o klienty na příchozí lince *řešení požadavků klientů *nabídka a prodej dalších produktů *vyřizování objednávek *administrativní činnosti *práce na směny, možnost volby Váš ideální profil: *radost z komunikace s lidmi *projev bez řečových vad *umět najít řešení *schopnost vyjednávat *základní znalost práce na PC *pozitivní přístup k životu Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost práce na směny, zkrácené úvazky, zaměstnanecký tarif, firemní snídaně, zaměstnanecké akce Místo je vhodné i pro mladistvé, absolventy a OZP První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Lokalita pracoviště

Erno Košťála 870, 530 12 Pardubice 12 (Pardubický), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 22 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lion Teleservices CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lion Teleservices CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému