odborný prodavač, technik pro prodej nářadí strojů a příslušenství

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jaroslav Brádka hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu - odborný prodavač, technik pro prodej nářadí strojů a příslušenství.

místo výkonu práce: Švermova 1373, 413 01 Roudnice nad Labem. Požadujeme: SŠ vzdělání / strojní směr a praxe výhodou ,znalost sortimentu / nářadí a měřidel pro oblast soustružení,vrtání,řezání,frézování,broušení a upínání/Spolupráce při vypracování kalkulací ,zpracování obchodnětechnické dokumentace,výborné prodejní a komunikační dovednosti,důslednost,spolehlivost,samostatnost,rychlost,dobrý zdravotní stav,dobrá znalost práce s PC/World,Excel,Outlook,práce s internetem,znalost programu POHODA výhodou/.Řidičský průkaz skupiny B,nástup dle dohody. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok. Nabízíme: Uchazeč s organizačními schopnostmi a ekonomickými znalostmi včetně vedení pracovního týmu /platová nabídka po dohodě/. Způsob kontaktování zaměstnavatele: Životopisy s fotografií zasílejte na email: kontakt. Pokud nebude do 21 dní odpovězeno je vybrán jiný uchazeč. Nechodit osobně.

Společnost

Jaroslav Brádka

Lokalita pracoviště

Švermova 1373, 413 01 Roudnice nad Labem, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Prodavač, prodejce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Prodavači stavebnin a příbuzného materiálu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

7.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jaroslav Brádka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jaroslav Brádka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému