Obsluha CNC - dřevoobrábění

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Jan Schejbal hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - obsluha cnc - dřevoobrábění.

Pracoviště: Střední novosadská č.p. 16/32, Olomouc. Popis práce: programování a obsluha CNC. Požadavky: výuční list - SŠ vzdělání, praxe v nábytkářské výrobě - alespoň 2 roky výhodou, dobrá orientace v technické dokumentaci, manuální zručnost, schopnost týmové spolupráce/komunikace, zodpovědnost, samostatnost, časová flexibilita, ochota učit. Zkušenost s CAD systémy typu IMOS a stroji HOMAG výhodou. Nabízíme: zázemí prosperující rostoucí společnosti, práci v moderním prostředí, stabilitu pracovního uplatnění, odpovídající mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností: 20 000 - 28 000 Kč. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Společnost

Jan Schejbal

Lokalita pracoviště

Střední novosadská 16, 779 00 Olomouc 9, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 20 000 - 28 000 Kč / Měsíc

Datum nástupu

8.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Jan Schejbal výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Jan Schejbal o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému