Frézař (klasická frézka)

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost CCI Czech Republic s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - frézař (klasická frézka).

První kontakt telefonicky nebo e-mailem: kontakt Náplň práce: Obrábění na klasické frézce Čtení a použití technických podkladů Sestavení nástrojů a materiálů, určení parametrů řezu Práce s měřidly Požadavky: Zkušenosti s obsluhou frézky Orientace v normách a v technických podkladech pro obrábění Schopnost volby postupu práce Manuální zručnost, zodpovědnost Ochota pracovat v třísměnném provozu Nabízíme zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti s 14-ti letou tradicí v Brně a dlouhodobou pracovní perspektivou moderní technologické vybavení v přesné kusové výrobě možnost profesního rozvoje a seberealizace práci v mezinárodním týmu příjemné pracovní prostředí zajímavé finanční ohodnocení soustavné vzdělávání, možnost výuky jazyka pro každého zaměstnance 5 týdnů dovolené nadstandardní příspěvky na stravování, závodní stravování životní připojištění a další souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Lokalita pracoviště

K Letišti 1804, 627 00 Brno 27 (Jihomoravský), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

27.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti CCI Czech Republic s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost CCI Czech Republic s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému