operátor/ka soustružnických automatů

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FENIX PERSONAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - operátor/ka soustružnických automatů.

Pracoviště: Čejč. CO JE NÁPLNÍ PRÁCE? " obsluha soustružnických automatů " kontrola vyráběných dílů dle kontrolního postupu " zapisování výsledků kontrol do náměrových listů " zodpovědnost za kvalitu výrobků " zodpovědnost za vyrobený počet kusů dle stanoveného cíle " měnění nástrojů (poškozené nebo podle plánu výměny) " manipulace s mostovým jeřábem v prostoru stroje (výlisky, obrobky) " značení jednotlivých dávek, označení beden s výrobky CO POŽADUJEME? " vyučení ve strojírenském nebo technickém oboru " základní znalosti a dovednosti při provádění mechanických prací " manuální zručnost " zázemí silné a stabilní nadnárodní společnosti " nástup možná IHNED nebo dohodou " 25 dnů dovolené " firemní stravování " příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění " bonus za beznemocnost " finanční odměna za odpracované roky a při životním jubileu " další zaměstnanecké bonusy " třísměnný provoz, pondělí - pátek Kontakt na tel. kontaktnebo na mail: kontakt

Společnost

FENIX PERSONAL s.r.o.

Lokalita pracoviště

Čejč, Čejč, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Seřizovač v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 000 - 18 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Třísměnný provoz

Datum nástupu

20.12.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FENIX PERSONAL s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FENIX PERSONAL s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému