Security Analytik/analytička

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Lion Teleservices CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - security analytik/analytička.

Místo výkonu práce Pardubice. Jsme jedničkou na světovém trhu kontaktních center a v současné době působíme v 62 zemích. Našimi klienty jsou společnosti z oblasti elektroniky, bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, kosmetiky a dalších odvětví, kterým poskytujeme celou řadu služeb a řešení. Máte zkušenosti se zaváděním bezpečnostní politiky a rádi poskytujete odborné informace? Pak jste našim člověkem. Co budete dělat: o Implementace bezpečnostních politik a jejich aktualizace dle potřeby o Řízení bezpečnostních incidentů o Provádění interních auditů monitorujících soulad s platnými politikami a legislativou o Školení zaměstnanců společnosti v dané oblasti o Poskytování odborných konzultací pro zaměstnance společnosti a její obchodní partnery o Tvorba rizikových analýz a analýz zranitelnosti o Tvorba reportingu pro top management společnosti o Koordinátor BOZP a PO Váš ideální profil: o Ukončené SŠ vzdělání (VŠ vzdělání v oboru IT nebo bezpečnosti výhodou) o Praxe na obdobné pozici aspoň 3 roky o Znalost problematiky ochrany informací a plánování kontinuity o Znalost bezpečnostních standardů (ISO 27001, PCI DSS …) o Zkušenosti s řešením bezpečnostních incidentů o Samostatnost, zodpovědnost, pečlivost o Prezentační a analytické dovednosti o Pokročilá znalost MS Office o Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem Zaměstnanecké výhody: stravenky, možnost práce na směny, zkrácené úvazky, zaměstnanecký tarif, firemní snídaně, zaměstnanecké akce První kontakt telefonicky (pracovní dny 8:00 - 17:00) nebo e-mailem.

Lokalita pracoviště

Erno Košťála 870, 530 12 Pardubice 12 (Pardubický), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Správce informačního systému v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 27 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

27.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Lion Teleservices CZ, a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Lion Teleservices CZ, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému