UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU V OBORU VZDĚLÁNÍ MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Odborné učiliště a Praktická škola, Hořice, Havlíčkova 54 hledá vhodného kandidáta na pozici Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - učitel/ka odborného výcviku v oboru vzdělání malířské a natěračské práce.

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU V OBORU VZDĚLÁNÍ MALÍŘSKÉ A NATĚRAČSKÉ PRÁCE - pracoviště Hořice. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: kontakt, nebo volejte v době od 7:00 do 14:00 hod na tel.: kontaktMgr. Bc. Kopecký Požadujeme: -vyučení v oboru -maturita vítána -pedagogická kvalifikace podle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění, včetně speciální pedagogiky nutností. Nabízíme: - příspěvek na dovolenou, -příspěvek na dětský tábor.

Společnost

Odborné učiliště a Praktická škola, Hořice, Havlíčkova 54

Lokalita pracoviště

Havlíčkova 54, 508 01 Hořice v Podkrkonoší, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Mistr odborné výchovy v oboru Vzdělávání a školství
Alternativní názvy profese: Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 24 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

6.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Odborné učiliště a Praktická škola, Hořice, Havlíčkova 54 výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Odborné učiliště a Praktická škola, Hořice, Havlíčkova 54 o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému