Dynamická česká firma zaměřená na oblast strojírenské výroby.

CNC PROGRAMÁTOR/ TECHNOLOG

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Umíte programovat CNC stroje a ovládáte práci s CAD/CAM systémem? Orientujete se v technologiích obrábění? Pokud ano, máme pro Vás lukrativní nabídku!

Pracovní náplň:
• tvorba CNC programů pro obráběné díly s pomocí CAD/CAM systému (GibbsCAM)
• provádění počítačových simulací - ověření a případná úprava programu
• technologická příprava dílů pro obrábění
• komunikace s výrobou - technologie, operátoři
• spolupráce na zvyšování kvalifikace obsluhy obráběcích strojů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• pokročilá znalost CNC programování
• vícekanálové programování - výhodou
• znalost práce s CAD/CAM systémem, znalost GibbsCAM - výhodou
• min. 2 roky praxe na obdobné pozici
• alespoň pasivní znalost AJ
• orientace ve strojírenské výrobě, znalosti ohledně chování materiálu a využití obráběcích technologií
• znalost kusové výroby
• znalost IS Helios - výhodou
• nadstandardní uživatelská znalost práce na PC
• zodpovědnost, preciznost, spolehlivost

Nabízíme:

• zázemí dynamické výrobní firmy
• týden dovolené navíc
• příspěvek na pojištění
• práci s moderní špičkovou technologií
• možnost profesního vzdělávání a kariérního růstu
• firemní benefity

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Jihomoravský kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Technolog v oboru Výroba
Alternativní názvy profese: Technolog, Programátor, Programátor CNC/PLC

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému