Stabilní společnost s mnohaletou tradicí, specializující se na zakázkovou výrobu velkých strojů jež realizuje četné projekty, zejména v zemích východní Evropy, hledá do svého týmu PROJEKTOVÉHO INŽENÝRA se zaměřením na ELEKTRO

PROJEKTOVÝ INŽENÝR ELEKTRO

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáte práci, která Vás bude bavit? Toužíte realizovat své organizační schopnosti a koordinovat tým odborníků při vedení projektů? Máte vysokoškolské vzdělání s elektrotechnickým zaměřením? Komunikujete aktivně a bez problémů v angličtině? Máte aktivní přístup k práci a chcete uplatnit svou kreativitu?

Pracovní náplň:
• podílení se na řízení projektů v oblasti elektro
• zajištění subdodávek (jednání se zákazníkem a se subdodavateli elektro částí a ostatními zúčastněnými firmami na projektu)
• koordinace týmu odborníků a spolupráce s nimi
• spolupráce s hlavním projektovým manažerem
• dohled především nad předrealizační fázi projektů
• dohled nad dodržováním termínů, kvalitou zakázek a cenami
• akvizice dodavatelů a udržování vztahů se stávajícími
• řešení technických problémů
• pracovní cesty do zahraničí

Požadujeme:

• VŠ vzdělání – elektrotechnické zaměření
• zkušenosti s vedením projektů v zabezpečení části elektro, měření a regulace, ovládání a řízení
• výborná schopnost organizace a komunikační dovenosti
• aktivní komunikace v anglickém jazyce (alespoň částečně) -podmínkou
• samostatnost, komunikativnost a schopnost spolupráce
• technický background; orientace v technické dokumentaci
• znalost práce s MS Office, AutoCAD, MS project
• proaktivní přístup, vytrvalost, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
• motivující finanční ohodnocení + bonusy
• samostatnou a odpovědnou práci
• možnost seberalizace v rámci projektů (od výroby po finální uvedení do provozu)

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Projektový manažer v oboru Informační technologie
Alternativní názvy profese: INŽENÝR , Projektový manažer, Manažer týmu projektových manažerů

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému