Dynamická zahraniční výrobní společnost hledá KONSTRUKTÉRA (Inventor) !

KONSTRUKTÉR/ INVENTOR

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Hledáte zajímavé pracovní uplatnění ve stabilní výrobní společnosti? Vystudoval jste SŠ nebo VŠ technického směru a toužíte se rozvíjet v této oblasti? Máte praxi s konstrukcí či zkušenosti s projektovým řízením ? Ovládáte software typu Inventor a AutoCAD? Toužíte aktivně využívat anglický jazyk? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku!

Pracovní náplň:
• tvorba projektové dokumentace
• práce se softwarem Inventor
• kooperace s výrobou a provozem
• výběr vhodných materiálů pro výrobu
• zlepšování konstrukčních procesů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ - technického směru
• praxe z konstrukce
• znalost AJ - komunikace s nadřízeným manažerem
• praxe ve strojírenské výrobě -nutná
• znalost softwaru AutoCAD, Inventor
• znalost výkresové dokumentace
• zkušenost s projektovým řízením - výhodou
• samostatnost, smysl pro detail, zodpovědnost

Nabízíme:

• zázemí zahraniční stabilní firmy
• motivační platové ohodnocení
• nástup možný ihned

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Konstruktér v oboru Technika a elektrotechnika

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - mírně pokročilý
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému