INŽENÝR DODAVATELSKÉ KVALITY

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Toužíte uplatnit své zkušenosti a znalosti z oblasti kvality? Orientujete se v systémech kvality a říkají Vám něco normy ISO/TS a VDA? Nečiní Vám problémy komunikace s cílem optimálního vztahu se zákazníkem? Chcete dosahovat cílů jakosti výroby, podílet se na odstraňování příčin potenciálních neshod, případně určování preventivních opatření?

Nadnárodní výrobní společnost působící v automobilovém průmyslu již třináct let a dodávající své výrobky zákazníkům do celého světa hledá INŽENÝRA DODAVATELSKÉ KVALITY!

Pracovní náplň:
• Dosažení cílů jakosti pro produktové portfolio výroby
• Komunikace se zákazníky; řešení problémů u zákazníků a řízení opatření
• Podílení se na určování preventivních opatření k odstranění příčin potencionálních neshod
• Uvolňování nového nebo změněného produktu pro zákazníka (PPAP)
• Stanovení zvláštních znaků; vytváření vývojových diagramů procesu; vývoj, přezkoumání a aktualizace kontrolních plánů
• Vývoj a přezkoumání FMEA, provádění analýzy systému měření
• Řízení výstupní kontroly a zkoušení
• Spolupráce s výrobou, vývojem, zkušebnami, dodavateli na systematickém zlepšování produktů a výrobních procesů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání - ideálně technického směru
• Znalost AJ (pokročilá úroveň)
• Znalost NJ - výhodou
• Znalost MS Office
• Zkušenosti v oblasti kvality v automobilovém průmyslu - výhodou
• Znalost norem ISO/TS, VDA a znalost moderních systémů kvality
• Ukončený kurz auditora - výhodou
• Zkušenost s jednáním se zahraničními zákazníky
• Výborné technické a analytické myšlení, časová flexibilita
• Aktivní pozitivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme:

• Zázemí silné nadnárodní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Zajímavou a různorodou práci
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Široké spektrum zaměstnaneckých benefitů

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Manažer kvality, jakosti v oboru Kvalita a kontrola jakosti
Alternativní názvy profese: Kvalitář výroby, Specialista kvality, jakosti, Manažer kvality, jakosti

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Bakalářské)

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému