Výrobní společnost s dlouholetou tradicí a působností po celém světě hledá NÁKUPČÍHO!

NÁKUPČÍ TECHNICKÉHO MATERIÁLU

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Rádi komunikujete a dokážete vyjednávat? Toužíte uplatnit své zkušenosti na pozici nákupčího ve výrobní společnosti? Máte tah na branku a obchodního ducha? Nevadí Vám řešit i problémy či případné reklamace? Mluvíte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni? Pokud ano, pak je tato nabídka určena přímo Vám!

Pracovní náplň:
• nákup strojních dílů a komponentů pro výrobu dle požadavků ostatních oddělení a systému
• komunikace s dodavateli (vyjednávání dodacích a platebních podmínek)
• péče o kmenová data
• vyřizování reklamací
• podílení se na optimalizaci materiálových toků

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání
• aktivní znalost NJ nebo AJ - komunikativní úroveň
• ŘP sk. B
• znalost práce s PC
• znalost SAP - výhodou
• praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti výhodou

Nabízíme:

• zázemí stabilní firmy
• motivující mzdové ohodnocení - dle zkušeností a schopností
• dotované stravování
• hrazené jazykové kurzy (AJ, NJ)
• dovolená až 25 dnů - dle délky trvání pracovního poměru
• pružná pracovní doba
• moderní pracovní prostředí a přátelský kolektiv

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Nákupčí v oboru Nákup

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou

Jazyky

  • Angličtina - aktivní komunikace

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému