OBCHODNÍ REPREZENTANT/KA

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: neuvedena

Pro mezinárodně uznávanou kosmetickou společnost s dlouholetou tradicí působící více než 50 let po celém světě, včetně České a Slovenské republiky hledáme obchodního zástupkyni, která si zodpoví ANO na následující otázky:

Jste podnikavá a toužíte po úspěchu a profesním růstu?
Máte manažerské ambice a obchodního ducha?
Toužíte po tom být součástí týmu a podílet se na rozvoji společnosti v ČR?
Jste ambiciózní a máte chuť vést svůj vlastní tým?
Je líčení a kosmetika Vaším koníčkem?
Máte zájem na sobě pracovat a rozvíjet se?
Chcete změnit svůj dosavadní život, naplnit si ho a žít jinak než doposud?
Přejete si, aby se Vaše práce stala zároveň Vaším koníčkem?
Práce s lidmi je to, co Vás naplňuje?
Umíte reprezentativně vystupovat a jste komunikativní?

Tak právě Vás hledáme do našeho týmu, najděte odvahu a kontaktujte nás!

Pracovní náplň
• podpora prodeje
• prezentace produktů a společnosti
• aktivní vyhledávání klientů
• aktivní podíl na rozvoji společnosti, tvorbě a realizaci obchodní a personální strategie v daném regionu
• aktivní podíl na náboru nových obchodníku do vlastního týmu, jejich zapracování, aktivní řízení adaptace a rozvoje

Požadavky
• chuť se podílet na dynamickém rozvoji daného regionu
• ekonomické myšlení, orientace na výsledek
• výborné komunikační, vyjednávací a prezentační schopnosti
• výraznou orientaci na zákazníka s profesionálním a reprezentativním vystupováním
• pozitivní myšlení
• vysoké pracovní nasazení, tah na cíl
• umění improvizace a smysl pro organizaci
• ochotu učit se novým věcem
• samostatné vedení obchodního jednání
• vysoká míra samostatnosti, flexibility a kreativity

Nabídka
• zázemí silné nadnárodní společnosti
• velmi zajímavou práci v prostředí silné a prosperující společnosti
• zajímavou a tvůrčí práci v týmu s vysokou mírou zodpovědnosti
• nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající důležitosti dané pozice
• silně motivující bonusový systém (odměna za výkon, strukturu a velikost obchodního týmu, odměna za růst portfolia klientů, renta za rozvoj obchodní sítě)
• neomezená příležitost dosáhnout finančního úspěchu
• uplatnění a dosažení vlastního profesního i osobního rozvoje
• obchodní i osobnostní vzdělávání
• možnost podílet se na rozvoji společnosti v ČR
• široké portfolio kvalitních produktů
• flexibilní pracovní dobu

Společnost

Personální poradenství PeoplePoint s.r.o.

Domácí společnost bez zahraniční účasti
Rok založení společnosti: 2011
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Olomoucký kraj

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Obchodní zástupce v oboru Obchod a prodej
Alternativní názvy profese: Obchodní referent, Obchodní referent, Obchodní zástupce

Mzdové podmínky

Základní mzda: neuvedena

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Personální poradenství PeoplePoint s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému