SUPERVISOR

Kontaktovat zaměstnavatele Základní mzda: 15 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Nabízíme zajímavou příležitost pro komunikativní lidi v nově vznikajícím týmu v rámci zavedené společnosti v centru Ostravy.

Náplň práce:

-Vedení a řízení svěřeného operátorského týmu

-Budování pozitivní atmosféry a motivace obchodního týmu s orientací na výsledky

-Spolupráce s tréninkem nad adaptací nováčků a náslechy hovorů

-Reporting směrem k nadřízenému a práce v interním systému

Co požadujeme:

-SŠ vzdělání

-min. roční praxe s prodejem nebo v call centru

-anglický jazyk na pokročilé úrovni (komunikace s managementem společnosti)

-Znalost práce na PC, MS Office (Excel) – reporting

-Organizační a komunikační dovednosti

-Zodpovědnost a spolehlivost

Co nabízíme:

-Nadstandardní platové ohodnocení v oblasti call center, vyplývající z povahy prodávaného produktu (fixní plat + odměny)

-Intenzivní školení v oblasti Forex a prodejních dovedností

-Jazykové a dovednostní kurzy ZDARMA

-Příjemné pracovní prostředí (chill room, fotbálek, káva a občerstvení na pracovišti, firemní akce, hodnotné odměny/dárky, apod.

-Práce v centru Ostravy

Společnost

MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka

Pobočka zahraniční společnosti
Velikost společnosti: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Stodolni 21, 70200 Ostrava (Moravskoslezský), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Finance a ekonomika
Profese: Supervisor

Mzdové podmínky

Základní mzda: 15 000 - 50 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek (8 hodin) , Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost MWB RECRUITMENT LIMITED, organizační složka o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému