Hospodáři/traktoristé/údržbáři na kozí farmu

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost ZERLINA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Farmáři samozásobitelé v živočišné výrobě - hospodáři/traktoristé/údržbáři na kozí farmu.

HOSPODÁŘI - TRAKTORISTÉ - ÚDRŽBÁŘI na kozí farmě. Požadujeme: zájem o zemědělství a prvovýrobu, samostatnost při řešení úkolů, praxe se zemědělskými stroji /orba a údržba TTP/ a čelním nakladačem, ŘP sk.T, řemeslnické schopnosti a ochotu přidat ruku k dílu, kde je třeba. Náplň práce: práce se zemědělskou technikou, údržba a opravy zemědělské techniky, údržba nemovitostí farmy, dle dalších schopností tesařské, svářečské a jiné práce Nabízíme:přátelský kolektiv, příjemné prostředí, různorodost úkolů, uspokojení z dobře odvedené práce. Pro uchazeče s rodinou nabízíme pěkné ubytování na farmě. Práce do DPP s možností přechodu na pracovní poměr. První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: kontakt

Společnost

ZERLINA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hážovice 2070, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm 1 (Zlínský), Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 100 - 130 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti ZERLINA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost ZERLINA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému