Kamnáři, zedníci ohnivzdorného zdiva

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEPLOTECHNA & IZOLACE Praha a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Kamnáři, zedníci ohnivzdorného zdiva - kamnáři, zedníci ohnivzdorného zdiva.

Místo výkonu práce: ČR Kontakt: Froněk Petr Ing., tel.: kontakt, kontakt, Po - Pá 8:00 - 12:00 hod. Václav Šperl, kontakt, Práce při opravách vyzdívek tepelných agregátů v ČR, ubytování v místě stavby po dobu montáže, cestovní náklady

Společnost

TEPLOTECHNA & IZOLACE Praha a.s.

Lokalita pracoviště

null,, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 17 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEPLOTECHNA & IZOLACE Praha a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEPLOTECHNA & IZOLACE Praha a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému