DPP - LEKTOR/KA ANGLICKÉHO JAZYKA - NATIV SPEAKER

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost Mgr. Kateřina Ludačková Hůlková hledá vhodného kandidáta na pozici Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - dpp - lektor/ka anglického jazyka - nativ speaker.

dohoda o provedení práce - 22 hod. týdně Místo výkonu práce bude upřesněno. Požadavky: zkušenost ve výuce dětí ve věku 6 - 12 let vítána, základy českého jazyka na komunikační úrovni podmínkou, zájem o výuku, pečlivost

Společnost

Mgr. Kateřina Ludačková Hůlková

Lokalita pracoviště

České Budějovice, 370 01 České Budějovice 1, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 21 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti Mgr. Kateřina Ludačková Hůlková výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost Mgr. Kateřina Ludačková Hůlková o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému