pracovník/ce ve výrobě NH

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost COLOR SPECTRUM a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě - pracovník/ce ve výrobě nh.

Pracoviště: Anenská 317/1, 695 01 Hodonín. Náplň práce: ruční a strojní manipulace se vstupními surovinami, obsluha strojních zařízení pro míchání a mletí barev, plnění nátěrových hmot, práce s VZV, převoz surovin a výrobků mezi sklady, navážení surovin do výroby, evidence zpracování objednávek, jiné činnosti svěřené nadřízeným. Požadavky: oprávnění k řízení VZV a ŘP min. sk. B - výhodou, manuální zručnost, dochvilnost a pracovitost, pečlivost a smysl pro pořádek, komunikativnost a týmový duch, ochota pracovat na jiných pozicích v případě nařízení nadřízeného. Kontakt na mail: kontakt

Společnost

COLOR SPECTRUM a.s.

Lokalita pracoviště

Anenská 317, 695 01 Hodonín 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Manipulační dělník v oboru Logistika a doprava
Alternativní názvy profese: Manipulační dělníci ve výrobě

Mzdové podmínky

Základní mzda: 16 000 - 23 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti COLOR SPECTRUM a.s. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost COLOR SPECTRUM a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému