AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost GLOBAL ATC s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři osobních automobilů - automechanik - autoelektrikář.

Místo výkonu práce: Šedivec č.p. 59, 564 01 Žamberk PP plný nebo zkrácený (20 hodin týdně) Požadujeme: - vzdělání SOŠ nebo VŠ směr elektro nebo doprava - ŘP sk. B podmínkou - znalost práce na PC - praxe výhodou Vhodné i pro vyučené v oboru elektromechanik nebo elektronik Podmínkou zájem o automobily Možnost postupu na místo vedoucího autoservisu Kontaktní osoba: Kalousek Jiří Mgr., tel.: kontakt, e-mail: kontakt

Společnost

GLOBAL ATC s.r.o.

Lokalita pracoviště

Šedivec 59, 564 01 Žamberk, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Automechanik v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Mechanici a opraváři osobních automobilů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 10 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

1.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti GLOBAL ATC s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost GLOBAL ATC s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému