Obsluha strojů a zařízení, montéři

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení, montéři.

Operátor výroby Náplň práce: Obsluha strojů a zařízení Kompletace a montáž výrobků Práce na výrobní lince Vizuální kontrola dílů Manipulace s materiálem a výrobky Požadujeme: - chuť do práce - samostatnost - dobrý fyzický stav Zaměstnanecké výhody: Zajištění ubytování, odborná pomoc koordinátora v pracovně-právních záležitostech, příspěvky ke stravování Kontakt: telefonicky, emailem, nebo osobně.

Lokalita pracoviště

Na Roli 2405, 466 01 Jablonec nad Nisou 1 (Liberecký), Česká republika

Sektor a profese

Profese: Operátor strojů a zařízení v oboru Technika a elektrotechnika
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů a zařízení, montéři

Mzdové podmínky

Základní mzda: 19 000 - 25 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Základní škola
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému