ČERPAČ

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení pro chemickou výrobu - čerpač.

Společnost TEMPERATIOR s.r.o. je jedním z největších evropských výrobců pohonných hmot z obnovitelných zdrojů. Hlavní náplní pracovní činnosti je přečerpávání železničních cisteren a autocisteren, vyčerpávání a plnění obchodních obalů, údržba technologie. Požadujeme: - SOU - výuční list výhodou - Praxi v obsluze technologických linek a velínů v chemickém či potravinářském průmyslu výhodou, ale není podmínkou! - Ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz) - Spolehlivost Nabízíme: - Práci na hlavní pracovní poměr - Práci v moderním chemickém provoze - Zaměstnanecké výhody (týden dovolené navíc, stravenky, lístky do bazénu a sauny) - Možnost firemního ubytování - Odpovídající platové ohodnocení: základní mzda 18 500,- Kč, s měsíčními prémiemi a bonusy až 26 000,- Kč Požadovaný nástup: - Ihned Místo výkonu práce: - Výrobní závod společnosti v Liberci-Rochlicích. Životopisy zasílejte na email: kontakt

Společnost

TEMPERATIOR s.r.o.

Lokalita pracoviště

Kociánova 453, 460 06 Liberec 6, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: 18 500 - 26 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Vícesměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední odborné učiliště
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti TEMPERATIOR s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost TEMPERATIOR s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému