Výrobní dělník plastových oken a dveří

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost PVC OKNA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - výrobní dělník plastových oken a dveří.

z: 29.8.2016; a: 10.10.2016; jedná se o manuální i strojovou výrobu plastových oken a dveří; požadavky: vzdělání nejlépe technického směru - min. výuční list, praxe ve výrobním procesu výhodou, znalost problematiky ošetřování výrobních strojů výhodou, vysoké pracovní nasazení; nabídka: odpovídající platové ohodnocení, zázemí stabilní společnosti, firemní benefity - stravenky; v případě zájmu zašlete životopis na výše uvedený email

Společnost

PVC OKNA s.r.o.

Lokalita pracoviště

Trojanovice 60, 744 01 Frenštát pod Radhoštěm, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Plastikář v oboru Řemeslné práce
Alternativní názvy profese: Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Mzdové podmínky

Základní mzda: 14 000 - 17 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

11.10.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti PVC OKNA s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost PVC OKNA s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému