Skladník

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost SIKO CB SE hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - skladník.

Společnost SIKO hledá pro pobočku v Plzni Studentské ul. vhodné kandidáty na pozici SKLADNÍK. POŽADUJEME: - USO vzdělání - aktivní přístup k práci a vysoké pracovní nasazení - zkušenost s prací ve skladu výhodou - zájem o oblast vybavení koupelen, obkladů a dlažeb (praxe v oboru vítaná, není však podmínkou) - znalost práce s VZV výhodou - dobrý zdravotní stav - samostatnost, spolehlivost a časovou flexibilitu - příjemné a vstřícné vystupování vůči zákazníkům a dobré komunikační dovednosti - ochotu učit se novým věcem NABÍZÍME: - zajímavou práci v silné a stabilní společnosti - úvodní zaškolení - motivují í platové ohodnocení - práci v moderním pracovním prostředí MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Plzeň, Studentská ul. TERMÍN NÁSTUPU: ihned nebo dohodou NÁSTUPNÍ MZDA: 20.000,-Kč V případě zájmu zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu kontakt. Do průvodní ho dopisu prosíme o zaslání souhlasu se zpracováním osobních údajů dle § 21 zákona 101/2000 Sb.

Společnost

SIKO CB SE

Lokalita pracoviště

Studentská 2019, 323 00 Plzeň 23, Česká republika

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

30.8.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti SIKO CB SE výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost SIKO CB SE o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému