Referent veřejných zakázek

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost OLIVIUS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní administrativní pracovníci a asistenti - referent veřejných zakázek.

Způsob kontaktu uchazeče: !!! P O U Z E !!! e-mailem: kontakt Kontaktní osoba: Mgr. Tomáš Správka kontakt Požadujeme: - Vysokoškolské vzdělání - znalost zákona o veřejných zakázkách a praxe v oblasti administrace veřejných zakázek NUTNÁ ! - dobré organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s administrativou - vysoké pracovní nasazení, flexibilita, pečlivost, spolehlivost - dobrá znalost práce s výpočetní technikou (MS Office, prostředí Windows) - řidičský průkaz skupiny B Popis pracovní nabídky: - komplexní realizace, administrace a evidence veřejných zakázek (příprava, tvorba a posuzování zadávacích podkladů včetně smluv, zahájení řízení, uveřejňování, posouzení a hodnocení nabídek, vyhotovování protokolů, rozhodnutí a dalších dokumentů, korespondence, organizace a řízení jednání komisí atd.) - odpovědnost za dodržování zákona o veřejných zakázkách a předpisů organizace upravujících zadávaní veřejných zakázek - poskytování metodické a odborné podpory pracovníkům organizace v oblasti veřejných zakázek Nabízíme: - Zajímavé osobní ohodnocení - Příjemný, mladý kolektiv - Práci na velkých projektech - Zajímavou a pestrou práci Pracovní doba: 07:00-15:30 hodin. Místo výkonu práce: Hornická 2252/6, 356 01 Sokolov

Společnost

OLIVIUS s.r.o.

Lokalita pracoviště

Hornická 2252, 356 01 Sokolov 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Administrativní pracovník v oboru Administrativa
Alternativní názvy profese: Odborní administrativní pracovníci a asistenti

Mzdové podmínky

Základní mzda: od 20 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

30.11.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Vysoká škola (Magisterské)
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti OLIVIUS s.r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost OLIVIUS s.r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému