Rozpočtář/ka pro naceňování hliníkových konstrukcí

Kontaktovat zaměstnavatele

Inzerát z úřadu práce.

Společnost FALK, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - rozpočtář/ka pro naceňování hliníkových konstrukcí.

Požadujeme: středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru dobré komunikativní vlastnosti, samostatnost, flexibilitu, zodpovědnost, systematičnost zájem o práci v oblasti stavebnictví schopnost samostatné práce počítačové dovednosti: MS Office, Internet, Outlook, znalost Autocadu řidičský průkaz skupiny B praxe s naceňováním hliníkových konstrukcí výhodou Náplň práce: tvoření rozpočtů, nabídek, kalkulací, práce s výkresy spolupráce s výrobním úsekem účast na přípravě zakázek spolupráce s projektovými kancelářemi a stavebními firmami péče o evidenci projektů Nabízíme: zajímavou práci s možností profesního růstu standardní platové podmínky /14.000-24.000,-Kč/ hlavní pracovní poměr práci v zavedené firmě (zal.r.1991) nástup dle dohody Vaše písemné nabídky ve formě strukturovaného životopisu zasílejte na e-mailovou adresu: kontakt. Více informací na: kontakt, Falk spol. s r.o., Radobyčická 9, 301 00 Plzeň, kontakt

Společnost

FALK, spol. s r.o.

Lokalita pracoviště

Radobyčická 2709, 301 00 Plzeň 1, Česká republika

Sektor a profese

Profese: Referent kalkulací, cen, rozpočtů v oboru Ostatní
Alternativní názvy profese: Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů

Mzdové podmínky

Základní mzda: 25 000 - 30 000 Kč / Měsíc

Pracovní úvazek

, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

29.9.2016

Požadavky

Minimální vzdělání

  • Střední škola s maturitou
Kontaktovat zaměstnavatele
Kliknutím na níže uvedené tlačítko "ODESLAT" souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů, které poskytuji prostřednictvím internetové služby Spravnykrok.cz (provozovatel společnost Atobo, a.s.). Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb. Tyto údaje poskytuji společnosti FALK, spol. s r.o. výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 6 měsíců od jejich zaslání. Kdykoli můžete požádat společnost FALK, spol. s r.o. o smazání nebo o opravu osobních údajů.
TIP: Zaregistrujte se a vytvořte si svůj životopis on-line, jinak je povinné životopis přiložit!
Po odeslání se chci rovnou zaregistrovat a získat tak řadu výhod
Pošlete inzerát známému